فروش کلر تبریز ۶۵ درصد – کلرپارس

کلر ۷۰ درصد تبریز که کلر پودری سفید رنگ می باشد و با نام هیپو کلریت کلسیم به فرمول Ca(OCl)2 به فروش می رسد .

کلر تبریز ( کلرپارس ) ۷۰ درصد بسیار محبوب می باشد و قیمت کمتری نسبت به محصولات خارجی دارد و در بسته بندی های ۲۵ ، ۴۰ و ۴۵ کیلویی ارائه می گردد .

کاربرد های پرکلرین ( کلر تبریز ) : ضد باکتری (ضد بو) ، تصفیه آبهای آشامیدنی گند زدایی و ضد عفونی کننده آب استخرها ، ضد قارچ ، معرف سفید کننده (کاغذ ، منسوجات و…)

روش تهیه : به وسیله واکنش کلر با شیر آهک در مجاورت سدیم هیدروکسید در طی یک فرایند چند مرحله ای ، دوغاب پرکلرین تهیه می شود که متعاقبا با فیلتراسیون و خشک نمودن ، گرانول های پرکلرین بدست می آید.

نکته قابل توجه :

کلر تبریز ۷۰ درصد ( پرکلرین ) در هر دو انبار تبریز و تهران موجود می باشد لذا از نزدیکترین انبار به خود خریداری نمایید تا هم هزینه حمل کمتری بپردازید و هم از معافیت های هزینه انبار داری و هزینه بارگیری بهره مند شوید  .

 • ***
 • وضعیت عرضه
 • هزینه انبارداری
 • هزینه بارگیری
 • ارائه در ظروف مشتری
 • انبار تهران
 • بلی

 • اخذ می شود
 • اخذ می شود
 • خیر
 • انبار تبریز
 • بلی

 • اخذ نمی شود
 • اخذ نمی شود
 • خیر

اطلاعات تماس

شماره های تماس :

 • شرکت                      ۰۴۱۳۲۹۰۷۰۰۱
 • آقای مرتضی بخشایشی   ۰۹۱۴۱۰۳۲۲۹۲
 • آقای رضا بخشایشی       ۰۹۱۴۱۰۳۲۳۲۹

آدرس انبار ها :

 • انبار تبریز : جاده مایان – شهرک صنعتی مایان – فلکه دوم
 • انبار تهران : جاده قدیم قم – شور آباد

توضیحاتی کلی از کلر استخر (جهت اطلاعات بیشتر )

مقدمه

هدف از این برگه  ارائه یک دید کلی فنی عمومی از کلر استخر  و محصولات شیمیایی است که برای استفاده در درمان آب در استخرهای شنا، چشمه های معدنی، و وان داغ در بازار عرضه شده است.

۱٫ خلاصه مشخصات

یک منبع متمرکز کلر به صورت جامد بر روی سطح باقی مانده و کلر آزاد  (FAC) فراهم می کند در استخر و جکوزی برای کشتن موجودات بیماری زا و عمل میکند به عنوان یک ضد عفونی کننده، algaecide و یا محصول ضد عفونی کننده از بین می برد آلاینده ها در استخر و آب را مانند عرق، ادرار، و باقی مانده معلق در آب شامل تثبیت کننده (اسید سیانوریک) ، هر چند می توان آن را به سمت نور خورشید در آب های تفریحی از طریق استفاده از یک تثبیت کننده کلر (اسید سیانوریک) استفاده  کرد. شفافیت آب در دسترس بسیار عالی است و کلر به صورت قرص حل میشود و یا با سرعت بیشتری گرانول با pH قلیائی حل میشود و سختی آب تحت درمان ممکن است به سمت بالاتر ازسازمان ملل متحد فرمول هایپو کال (> = ۶۵٪) یک اکسید کننده قوی (NFPA کلاس ۳) است که نیاز به توجه مناسب به دستورالعمل برای استفاده، ذخیره سازی،دارد.

۲٫ مشخصات کلی

کلر ، یک ترکیب کریستالی خشک کلر تجاری  و مخلوط حاوی هیپوکلریت کلسیم ۸۰٪  است، اما ۶۵-۷۵٪ شایع تر است و فرمولاسیون غلظت های پایین تر نیز در دسترس هستند. هیپوکلریت کلسیم استحکام بالا (۶۵٪) به طور گسترده ای به عنوان یک عامل ضد عفونی در استخر و تصفیه ی آب شهری از سال ۱۹۲۸ استفده میشود. یک منبع مناسب از کلر موجود، از مواد شیمیایی به طور گسترده  برای ضد عفونی کردن آب استخر شنا استفاده می شود.گاهی اوقات به نام “هایپو کال،”  است که معمولا به عنوان هیدراته تولید میشود (بیش از ۵٫۵٪ آب، اما نه بیش از ۱۶٪ آب) و یا بی آب (کمتر از ۵٫۵٪ آب).  اشکال مختلف قرص، و یا برچسب محصول به عنوان یک آفت کش EPA- ارائه شده، برای استفاده در خانه و استخر (عمومی). فرمولاسیون حاوی آب> ۲۰٪ نیز در دسترس هستند.

کلر پودری  محلول در آب (۱۸٪ یا ۱٫۵ پوند / گالن) ، اسید هیپوکلرو و یون هیپوکلریت یا کلر آزاد موجود (FAC)است. هیپوکلرواسید به عنوان یک آفت کش از یون هیپوکلریت موثر تر است. مقادیر نسبی هیپوکلرواسید و هیپوکلریت بر pH بستگی دارد. بنابراین، همیشه  pH بین مقادیر توصیه می شود که میزان  ۷٫۲ و ۷٫۸ را حفظ کند. خواص زیست کش هیپوکلریت کلسیم عمدتا، باکتری ها، جلبک ها، و دیگر میکروارگانیسم ها را می کشد. از آنجا که یک سطح باقی مانده از FAC را می توان با استفاده از هیپوکلریت کلسیم نگهداری کرد، آن را به عنوان یک ضد عفونی کننده اولیه طبقه بندی کرده اند.

علاوه بر استفاده از آن به عنوان یک ضد عفونی کننده اولیه، هیپوکلریت کلسیم می تواند توابع تصفیه آب اضافی برای کنترل جلبک ها و برای اکسید کردن آلاینده ها و کلرآمین را انجام دهد.

اگر غلظت مناسب از کلر آزاد (۱٫۰ پی پی ام – ۴٫۰ پی پی ام)  در استخر با هیپوکلریت کلسیم حفظ شده، آب استخر شنا مقادیر صحیح باشد، باکتری  به اندازه کافی سریع برای کنترل جمعیت آنها در آب استخر کشته خواهد شد.۲٫۰ -۵٫۰ پی پی ام – غلظت کلر آزاد برای چشمه های معدنی باید باشد. کلر آزاد تولید شده از هیپوکلریت کلسیم کمک می کند آب زلال و شفاف با کشتن جلبک ها و با از بین بردن مواد آلی ایجاد شود. کلرآمین، شایع ترین علت بوی ناخوشایند، نیز توسط عمل کلر آزاد حذف میشود

هنگامی که کلر استخر  استفاده شده است ۰٫۸ پی پی ام از سختی کلسیم به آب برای هر پی پی ام از کلر اضافه شده است. مقدار مشخصی از سختی کلسیم (معمولا در محدوده ۱۵۰ پی پی ام – ۱۰۰۰ پی پی ام) لازم است برای محافظت استخر و جکوزی اما اگر مقادیر بالایی از سختی و قلیائی با هم ترکیب  شوند، غلظت بالایی از کربنات کلسیم ممکن است در شکل گیری مقیاس و یا آب ابری شود. اولین گام در اصلاح این وضعیت این است برای حفظ تعادل آب ب از Langelier شاخص اشباع استفاده شود. محصولات فرعی می تواند مورد استفاده برای به حداقل رساندن  مقیاس آب باشد. گاهی اقدامات بیشتری لازم است، تا حد تخلیه استخر و دوباره پر کردن با آب تازه که در آن امکان پذیر است (تامین آب دارای سطح سختی کلسیم پایین تر). استفاده برای از بین بردن آلاینده هایی است که از طریق استفاده از استخر و یا جکوزی ساخته شده است. تخلیه  به عنوان یک عمل تناوبی برای همه استخر و چشمه های معدنی برای کنترل کل مواد جامد محلول توصیه می شود

۳٫ کاربرد

راه هایی که محصولات هیپوکلریت کلسیم استفاده می شود به هدف از نرم افزار و فرم محصول بستگی دارد. برچسب محصول EPA ثبت دستورالعمل استفاده صریح که چگونه  اعمال مواد برای اهداف برنامه خاص دارند. روش نرم افزاربه فرم محصول مورد استفاده قرار گرفته بستگی دارد و می تواند از رادیو و تلویزیون گرفته تا  تغذیه با استفاده از قرص. کسانی که نیاز خواهند داشت در هر برچسب  توضیح داد.

مقدار محصول مورد استفاده قرار گرفته و یا توزیع بستگی به نرم افزار خاص و حجم آب تحت درمان دارد. برای مثال، به طور معمول مطابق با اصول بهداشتی، هدف این است که برای حفظ غلظت باقی مانده کلر (FAC) از ۱٫۰ پی پی ام – ۴٫۰ پی پی ام برای استخرهای شنا و ۲٫۰ پی پی ام – ۵٫۰ پی پی ام برای چشمه های معدنی استفاده شود. دستورالعمل استفاده برچسب توضیح میدهد که چگونه برای تعیین دوز معمول برای حجم آب  درمان صورت گیرد. دستورالعمل استفاده برچسب مشابه مورد نیاز دوز برای برنامه های کاربردی محصول دیگر مانند اکسیداسیون، درمان شوک و یا کلر فوق العاده تعریف خواهد شد.

الزامات مورد نیاز برای تست آب استخر در استفاده از محصولات هیپوکلریت کلسیم باید بر روی برچسب محصول نشان داده شود. پارامتر اصلی آزمایش  سطح FAC در آب است. انتخاب روش های آزمایش بسته به نوع استخر (مسکونی یا تجاری) و مقررات و استانداردهای محلی متفاوت خواهد بود. برچسب محصول باید کیفیت آب را به درستی  متعادل کند. این نیاز به آزمایش از استخردر پارامترهای تعادل آب با PH، میزان قلیایی بودن، سختی کلسیم، و تثبیت کننده دارد (به عنوان مثال، اسید سیانوریک).

۴٫احتیاطات

به منظور استفاده راحت و رسیدگی به محصولات هیپوکلریت کلسیم، همه افراد درگیر در تولید، توزیع، فروش، استفاده از آنها باید آموزش دیده و آگاه در مورد خواص آنها باشند. اطلاعات ایمنی بر روی برچسب محصول، محصول MSDS (مواد ایمنی جدول داده ها)، و مواد آموزشی سازنده موجود  است. این اطلاعات ایمنی کالا و دفع بسته بندی دستورالعمل ها و اطلاعات نشت پاسخ دارد.

هیپوکلریت کلسیم جامد خشک با خواص اکسید کننده قوی است. آن یک ماده اکسید کننده است، زیرا آن به آسانی با اکسیژن  واکنش نشان می دهد برای اکسید کردن مواد قابل احتراق.  زمانی که در یک ماده خشک، خنک، تهویه مناسب و مواد شیمیایی دیگر مانند اسیدها یا مواد به راحتی اکسید شود آلوده نیست. هیپوکلریت کلسیم، به شکل جامد، نباید با دیگر مواد شیمیایی استخر از جمله دیگر عوامل کلرزنی مخلوط  شوند، این کار می تواند خطرناک باشد مخلوط کردن با عوامل کلرزنی خشک با یک ظاهر مشابه منجر به ناسازگاری میشود.

توجه: اگر اداره نشود، نادرست ذخیره می شود، و یا آلوده، محصولات هیپوکلریت کلسیم می تواند تبدیل به مواد ناپایدار و خطرناک شوند.به آتش سوزی، انفجار و / یا تکامل گازهای سمی ، بسته به ماهیت و میزان آلاینده میتواند منجر شود. همانطور که با هر اکسید کننده، هیپوکلریت کلسیم می تواند اکسید فلز ایجاد کند و ممکن است در رنگ آمیزی استخر و جکوزی نتیجه بخش باشد