فروش آب ژاول

فروش آب ژاول

فروش آب ژاول

آب ژاول به عنوان ماده ای مهم هم در صنعت و هم در مصارف خانگی به کار میرود . آب ژاول در صنعت با نام های دیگری همچون هیپوکلریت سدیم نیز شناخته میشود و در ذهن عموم مردم همان سفید کننده ظروف می باشد . طیف مصرف این ماده پرکاربرد بسیار وسیع می باشد و در هر صنفی و هر صنعتی کاربرد دارد.

شرکت آذر اسید با افتخار اعلام میکند به دلیل خواسته مشتریان عزیز هم اکنون آماده فروش و عرضه این ماده شیمیایی می باشد و مشتریان این شرکت میتوانند به راحتی آن را تهیه و مصرف نمایند.

آب ژاول 16% هم اکنون در شرکت آذر اسید جهت عرضه و فروش به صورت فله و بسته بندی شده موجود میباشد . شما میتواندی آن رادر هر ظرف و بسته بندی که تمایل دارید از این شرکت سریعا تهیه نمایید. ظروفی همانند کالن های 20 لیتری , بشکه 220 لیتری , مخازن 1000 لیتری , تانکر های 2-5 تنی و تانکرهای 22 تنی .

آب ژاول 16% شرکت آذر اسید به صورت کاملا خالص و با کیفیت صادراتی می باشد آب ژاول 16% یا هیپوکلریت سدیم در این ظکت همواره به مقدار 50 تن آماده فروش موجود میباشد و شما میتوانید تنها با تماس با این شرکت آن رادر درب کارخانه خود تحویل بگیرید . شما میتوانید آب ژاول 16% را در هر ظرف و بسته بندی با کیفیت بی نظیر و صادراتی و با نازلترین قیمت سریعا در درب کارخانه خود تحو.یل بگیرید .

شرکت آذر اسید با توجه به تجربه چندین دهه خود در این زمینه و با توجه به ازدیاد مشتریان همواره قیمت های فروش خودرا در کمترین میزان آن نگهداشته است تا مشتریان خودرا راضی نگه دارد.

شما میتوانید با آرامش خاطر آب ژاول 16% مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه و خرید نمایید و از تمامی جهات از خرید مطمئن بوده و لذت ببرید .

با توجه شعار این شرکت که سود بیشتر را در فروش بیشتر و نه در قیمت بیشتر , لطفا قبل از خرید حتما از همکاران و فرشندگان آنالیز و قیمت تهیه نمایید و سپس با این شرکت تماس حاصل فرمایید. تا با خیال راحت خرید کنید.

——————————————————————————————-

جهت سفارش به قسمت درباره ما یا تماس با ما مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.