در روده آسیب دیده پروبیوتیک ها مضر هستند !

سیستم “Gut-on-a-chip” نشان دهنده قطع مانع در روده است که آغازگر التهاب روده است

“هنگامی که مانع روده آسیب دیده است، پروبیوتیک می تواند مانند هر باکتری دیگری مضر باشد”

خلاصه

اولین مطالعه در مورد مکانیزم چگونگی توسعه بیماری با استفاده از تکنولوژی Organon-a-chip انسان توسط مهندسان به صورت موفق آمیز به پایان رسید.

در روده آسیب دیده پروبیوتیک ها مضر هستند !

هیون جونگ کیم، استاد دانشکده زیست پزشکی، با  gut-on-a-chip.

اولین مطالعه در مورد مکانیزم چگونگی توسعه بیماری با استفاده از تکنولوژی انسانی در یک چیپ توسط مهندسان در دانشگاه تگزاس آستین تکمیل شده است.

محققان دانشکده مهندسی Cockrell توانستند در بخشی از بدن انسان – سیستم گوارش – که در آن بسیاری از سوالات بدون جواب باقی مانده بود، روشن شد. تیم تحقیقاتی با استفاده از سیستم میکرو فیزیوپاتولوژی “التهاب روده بر روی یک چیپ” تأیید کرد که اختلال مانع روده شروع کننده التهاب روده است.

این مطالعه همچنین شامل شواهدی است که بر اساس مصرف عقلانی پروبیوتیک ها – باکتری زنده که برای سلامت روده مفید است و به طور منظم در مکمل ها و غذاها مانند ماست یافت می شود. با توجه به یافته های این مطالعه، مزایای پروبیوتیک ها بستگی به التهاب اپیتلیوم روده و یا مانع از روده، یک لایه تک سلولی ظریف است که بقیه بدن را از سایر باکتری های بالقوه مضر موجود در روده انسان محافظت می کند.

هیون جونگ کیم، استاد گروه مهندسی پزشکی، که این مطالعه را هدایت کرد، گفت: “با ایجاد شرایط خاص در روده، می توانیم کاتالیزور اصلی یا ابتکاری را برای بیماری ایجاد کنیم.” “اگر بتوانیم علت اصلی را تعیین کنیم، می توانیم دقیق ترین روش برای مناسب ترین درمان را تعیین کنیم.”

یافته های این هفته در مجموعه آکادمی ملی علوم منتشر شده است.

یافته های جدید

تا به حال، اندام ها بر روی چیپ، که میکروچیپ های سلول های زنده بدن انسان هستند به منظور ارزیابی اندام های مختلف از قلب و ریه ها به کلیه ها و مغز استخوان، تنها به عنوان مدل دقیق عملکرد اندام در یک محیط کنترل شده عمل می کنند.

این اولین بار است که تراکم ارگان های موجود در بدن تولید شده و مورد استفاده قرار گرفته است تا نشان دهد که بیماری چگونه در بدن انسان ایجاد می شود. در این مورد، محققان التهاب روده را مورد بررسی قرار دادند.

Wojong Shin، Ph.D.، Ph.D.، Wojong Shin گفت: “هنگامی که روده آسیب دیده است، پروبیوتیک می تواند مانند هر باکتری دیگری که از طریق یک مانع روده ای آسیب دیده وارد بدن انسان می شود، مضر باشد”. عاملی که در این مطالعه با کیم کار کرده است.

“هنگامی که مانع زخم روده سالم است، پروبیوتیک ها مفید هستند. با این وجود، وقتی که به خطر می افتد، می توانند آسیب بیشتری نسبت به خسارت ایجاد کنند. اساسا” حصار های خوب همسایگان خوبی دارند “. ”

شین قصد دارد تا مدل های بیماری روده ای انسانی مانند بیماری های التهابی روده یا سرطان کولورکتال را به منظور شناسایی نحوه کنترل بیماری های التهابی، متاستاز سرطان و اثربخشی ایمونوتراپی سرطان مورد توجه قرار دهد.

کیم یکی از محققان برجسته در توسعه اندام های بدن انسان است. او در سال ۲۰۱۲ اولین انسولین بدن انسان را در موسسه Wyss دانشگاه هاروارد در مهندسی الهام گرفته از زیست شناسی توسعه داد.

این تحقیق توسط بخشی جایگزین در تحقیقات علمی بنیاد بین المللی دانش پژوهان تحصیلات تکمیلی و بنیاد ملی تحقیقاتی کره انجام شده است.

پایداری سطحی اسید نیتریک بر روی آب
اختراع پارچه خنک کننده و یا عایق کننده خودکار
نیتروژن در مسیر سریع پیوند شیمیایی قرار می‌گیرد
پرورش گاه های مواد شیمیایی زمین در زیر زمین کشف شدند
الکترود صنعتی