اوریگامی و پرینت سه بعدی برای ساخت اشکال پیچیده در یک عکس

محققان با ترکیب علم باستانی اوریگامی با تکنولوژی قرن ۲۱ توانسته اند به یک رویکرد بسیار عالی درمورد ساخت قطعات پیچیده با پرینتر سه بعدی دست پیدا کنند که قطعات پیچیده پزشکی نیز از این دسته می باشند که میتوان به ویژگی های این رویکرد به این گونه اشاره داشت که میتوان به صورت سریع دقیق و وزن کم این قطعات پیچیده را بوسیله پرینتر سه بعدی تولید کرد . لازم به ذکر است تا کنون همه این قطعات پیچیده به صورت قطعات ریز ریز تولید گشته و در نهایت با یکدیگر ادغام میشده اند .

اوریگامی و پرینت سه بعدی

در دانشگاه جوجیا پروفسور گلاسیو پائولینیو این گونه گفته اند : اینجا ما در پی این هستیم تا با سیستم پیچیده اوریگامی که بوسیله اشکال هندسی میتوانیم اشکال بسیار پیچیده تری را اندازه گیری کرده و در پی ساخت آن ها با فرمول های ریاضی باشیم .

سود پرک همواره جزئ آن دسته از مواد شیمیایی ها بوده که برای کار با پرینت سه بعدی بسیار مناسب بوده چرا که دارای خاصیت شستشویی بسیاری در مقابل انواع روغن ها دارد .

امیدواریم این ترکیب اوریگامی و پرینت سه بعدی کمک شایانی در باره تولید انواع تجهیزات و دستگاه آلات مواد شیمیایی از جمله سود پرک ( کاستیک سودا ) داشته باشد .

به امید آینده ای بهتر …

منبع خبر : www.sciencedaily.com

پایداری سطحی اسید نیتریک بر روی آب
اختراع پارچه خنک کننده و یا عایق کننده خودکار
نیتروژن در مسیر سریع پیوند شیمیایی قرار می‌گیرد
پرورش گاه های مواد شیمیایی زمین در زیر زمین کشف شدند
الکترود صنعتی