قیمت کلر استخر

کلر استخر یکی از پر مصرف ترین مواد های مورد استفاده در سطع عام می باشد که به صورت مستقیم با مردم در ارتباط است لذا اگر صاحب استخر خصوصی و شخصی و یا استخر عمومی هستید حتما مستحضر هستید که نمی توان هر کلر را برای استخر استفاده نمود چرا که مستقیم با بدن شناگر در ارتباط است و هر گونه اشتباه در انتخاب کلر شاید موجب عواقب بسیار خطرناکی شود .

کلر استخر شرکت آذر اسید کلر تضمین شده ای است که می توانید از آن با خیال راحت در استخر منزل و یا استخر عمومی خود استقاده نمایید . از جمله کلر های استخر می توان به کلر هندی که دارای خلوص ۷۰ درصد می باشد اشاره نمود که به جرات می توان گفت بهترین کلر موجود در بازار به حساب می آید و بعد از آن کلر تبریز که محصول کارخانه دولتی بوده و دارای استاندارد های بین المللی می باشد و همچنین کلر اصفهان هم جزو کلر های نامدار برای استخر در ایران است .

ما مجموعه ای از این سه کلر پودری استخر را برای مشتریان عزیز گرد آورده ایم که قیمت کلر های این شرکت به مراتب پایین تر از سایر همکاران می باشد چرا که مستقیما توسط خود شرکت از هندوستان وارد کشور می شود و دیگر کلر ها هم به صورت مستقیم توسط خود شرکت خریداری شده و در انبار موجود می باشد .

در ادامه می توان به قرص کلر هم اشاره کرد که اگر به دنبال آسایش بیشتر هستید می توانید قرص کلر هم از ما خریداری نمایید که به صورت عمده و خرده قابل فروش می باشد ولی چنانچه به دنبال امنیت بیشتر هستید ما به شما کلر پودری استخر را پیشنهاد می دهیم .

نکته بسیار مهم : 

کلیه کلر ها هم در انبار تبریز و هم در انبار تهران موجود می باشد و شما میتوانید با انتخاب نزدیکترین انبار به خودتان هم هزینه حمل کمتری بپردازید و هم دیگر هزینه انبار داری و هزینه بارگیری پرداخت ننمایید .

دانلود ویدیو کلر استخر با کیفیت ۴K – حجم ۲۱۴ مگابایت

دانلود ویدیو کلر هندی با کیفیت ۱۰۸۰P – حجم ۴۵ مگابایت

لیست کلر استخر موجود

برای قیمت کلر با ما تماس بگیرید

شماره های تماس :

  • آقای مرتضی بخشایشی  ۰۹۱۴۱۰۳۲۲۹۲
  • آقای رضا بخشایشی       ۰۹۱۴۱۰۳۲۳۲۹

آدرس انبار ها :

  • انبار تبریز : جاده مایان – شهرک صنعتی مایان – فلکه دوم
  • انبار تهران : جاده قدیم قم – شور آباد

کلر استخر چیست

هیپوکلریت کلسیم موجود در پوشش حاوی  حداقل ۷۰ درصد از کلر در دسترس است که در قالب پودر، گرانول و یا قرص است. همچنین هیپوکلریت کلسیم با معیار بالا تحت عنوان، HTH تجاری در دسترس است. ترکیب کلر استخر نیز ممکن است هیپوکلریت کلسیم رقیق شده با نمک رقیق کننده بی اثر باشد،که به عنوان مثال، کلرید سدیم تشکیل می دهند. این مقاله در این فرم برای استفاده  هنگامی که از بین رفتن هیپوکلریت کلسیم مورد نظر است طراحی شده است.میزان آن توسط تخلخل پوشش با غوطه وری در یک محیط آبی که هیپوکلریت کلسیم است عرضه و کنترل می شود.

یکی دیگر از جنبه های مقاله: در حال حاضر شامل،  پوشش مقاوم به هیدروکلریت، الیاف گذاشته شده ی یک ترکیب شامل کلر استخر و نمک محلول در آب واکنش با کلر به شکل یک هیپوکلریت محلول در آب و رسوب  نمک کلسیم نامحلول است. این مقاله در این فرم برای استفاده توسط یک محیط آبی برای تامین مقادیر کنترل شده هیپوکلریت محلول در آب با حداقل یون های کلسیم و یا رسوب نمک های کلسیم طراحی شده است. در ترکیب آب موجود در پوشش واکنش و یک رسوب کلسیم نامحلول که در داخل پوشش و یک محلول آبی از هیپوکلریت محلول در آب است که از پوشش به درون بدن  از صافی رد میشود ودر محیط آبی ای که کلر  شسته موجود است عرضه می شود.

الیاف گذاشته شده از الیاف غیر بافته شده در دسترس هستند که از الیاف مختلف در چندین کلاس تخلخل آماده شده است. بسیاری از این  الیاف ترموپلاستیک است که از نظر شیمیایی به واکنش محلول های آبی متمرکز از هیپوکلریت مقاوم هستند و در نتیجه با توجه به نوع استفاده تشکیل شده است. در میان الیاف ترموپلاستیک بسیار مفید نایلون، پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پلی اتیلن ترفتالات (تحت نام شده Dacron فروش می رسد)، الیاف اکریلنیتریل یا الیاف اکریلنیتریل شرکت پلیمر، پی وی سی، استات، پلی متیل متاکریلات و پلی کلرید(تحت نام های Dynel و Orlon به فروش می رسد) . همه این ها نسبت به هیپوکلریت مقاوم هستند و برای سهولت تولید، در دسترس بودن و هزینه پایین ارجح است.

الیاف شیشه نیز در دماهای بالاتر ترموپلاستیک هستند و به شکل پارچه مناسب برای استفاده با توجه به در حال حاضر گذاشته شده اند. مخلوط الیاف های مختلف با هم سودمند است. به عنوان مثال، ترکیبی از ۸۰ درصد وزن از الیاف شیشه ای، ترجیحا UKU5:

3،۱۵۴،۴۹۵ ۲۷ اکتبر ۱۹۶۴ “یخ در مورد A ؛ با یک اینچ  طول، با ۲۰ درصد از الیاف Dynel  در طول و باند شده توسط عملیات حرارتی خفیف با پوشش بسیار عالی برای استفاده در حال حاضراست. ترجیحا استفاده از گرما و / یا فشار به الیاف ترموپلاستیک خود را دارند. که در آن عوامل اتصال استفاده می شود و پیوند می خورند، آنها نیز باید هیپوکلریت مقاوم باشد. مواد مناسب شامل سیلیکات سدیم، پی وی سی، پلی وینیل استات، کلرید، متیل متاکریلات و کلرید پلی. این پوشه ها ممکن است توسط اسپری ذوب شده، حل شده یا به حالت معلق  بر روی الیاف استفاده شود

الیاف غیر  ترموپلاستیک مقاوم در برابر هیپوکلریت نیز به پارچه بافته شده با استفاده از نسبت کوچکی از مواد چسبنده ترموپلاستیک تبدیل شده است. الیاف آزبست، به عنوان مثال، به آرامی با پلی اتیلن افشانده میشود، و توسط گرما  مهر و موم میشوند.

در حالی که الیاف غیر ترموپلاست مناسب برای استفاده در ساخت پارچه است، با ترجیح به استفاده از مخلوط با الیاف ترموپلاست. حداقل ۴۰ درصد یا بیشتر از الیاف ترموپلاستیک با الیاف غیر ترموپلاست به صورت یک پارچه رضایت بخش مورد نیاز است

پارچه  در انواع وزن، ضخامت و تخلخل تولید شده است. وزن ممکن است از یک اونس یا کمتر در هر متر مربع تا ۸ یا بیشتر اونس متفاوت باشد. ضخامت نیز از چند میل تا ۳ اینچ متفاوت است. برای اهداف در حال حاضر، ضخامت کاغذ و یا پارچه با کیفیت مفید هستند، اما وزن و ضخامت ویژگی هایی کم اهمیت تر از تخلخل هستند. توانایی حفظ رسوبات و کنترل نرخ انحلال محتویات پوشش توسط تخلخل اندازه گیری میشود

. برای این منظور آزمون گرلی هیل شرح داده شده در TAPPI (انجمن فنی خمیر کاغذ و کاغذ صنایع) روش T460m-49 مفید است. این تست  تعداد ثانیه های مورد نیاز برای جریان میلی لیتر هوا را از طریق یک اینچ مربع از کاغذ و یا پارچه تحت شرایط خاص از آزمون اندازه گیری میکند. نتایج عددی معکوس با تخلخل است، مواد متخلخل دارای مقادیر پایین تر این آزمون است. برای این منظور، تخلخل، با توجه به Gurley Hill، از حدود ۰٫۰۱ تا حدود ۲۵ یا بیشتر بسته به استفاده مورد نظر مناسب است.

هدفی که در جزئیات توضیح داده شده است برای حفظ رسوب نمک کلسیم، تخلخل حدود ۰٫۰۵ تا ۱۰ استفاده می شود، ترجیحا در حدود ۰٫۱ تا ۰٫۵ که در این هدف برای حل و توزیع کلسیم ترکیب هیپوکلریت و رسوب درگیر است، محدوده وسیع تری از تخلخل از حدود ۰٫۰۱ تا ۲۵٫ استفاده می شود که انحلال سریع مورد نظر است پارچه متخلخل تر ترجیح داده می شود و هنگامی که ترکیب است به آرامی در طی یک دوره طولانی تر از زمان توزیع میشود، پارچه کمتر متخلخل ترجیح داده می شود.

در فرآیند آماده سازی مقالات در حال حاضر، یک پوشش آماده از ورق و یا ورق های پارچه گذاشته شده است،که پر از یک ترکیب هیپوکلریت کلسیم  مهر و موم میباشد. پوشش ممکن است توسط همه اما یکی از لبه های  ورق، پر و آب بندی شود و پس از آن آماده شود. به عنوان مثال، ورق های مثلثی در طول دو لبه مهر و موم شده، پر شده است و پس از آن لبه سوم مهر و موم شده است. روش دیگر، یک ورق از پارچه گذاشته با هر اندازه مناسب، برای مثال، ۶ × ۱۲ اینچ، یک بار تا خورده و مهر و موم شده به همراه دو لبه باز است. آب بندی توسط ، سیمان با مواد مقاوم در برابر هیپوکلریت انجام شده،برای مثال سلولز نیترات و حلال مخلوط، مانند سیمان دوکو، به ویژه در تولیدهای تجاری، لبه های پوشش با استفاده از حرارت مهر و موم  شناخته شده است.

. الیاف ترموپلاستیک به راحتی توسط نرم افزار مستقیم گرما ترجیحا تحت فشار مهر و موم میشوند. الیاف دیگر مانند آزبست توسط یک برنامه ترموپلاستیک مهر و موم شده، برای مثال، با افشاندن حلال و حرارت مهر و موم. پوشش با ترکیب کلر پر و لبه آخر برای بستن پوشش مهر و موم شده است. برای راحتی در استفاده از یک روزنه ممکن است در منطقه مهر و موم شده طول یک لبه از پوشش مواد خام استفاده شود

. تعداد یک یا بیشتر پوشش با geously پر شده است، با استفاده از یک موضوع  فیبر نیز به عنوان کلر آبی متمرکز مقاوم عمل میکند . موضوع تعلیق ممکن است یکسان و یا متفاوت از فیبر یا الیاف تشکیل پوشش باشد. در ماشین لباسشویی،  تامین یک پوشش حاوی مقدار مناسب از ترکیب برای یک بار به طور متوسط مناسب است.

. اندازه پوشش و وزن از مطالب مختلف ممکن است ارائه پوشش برای نور و یا سنگین بسته به میزان تقاضا سفید کننده باشد. در تجسم خاص از سازگاری برای استفاده از لباس های شسته، سودمند است که برای یک لوله از فیبر ترموپلاست گذاشته، بسته بندی در فواصل  طول لوله با پوشش های متناوب با یک ترکیب کلر پودری و مواد شوینده پرمیشود . لوله مداوم ممکن است توسط برش هر دو پوشش مجاور از نوار و تعلیق آنها در محیط آبی در ماشین لباسشویی استفاده شود. روش دیگر پوشش ممکن است به طور جداگانه و یا به صورت جفت برای این منظور ارائه شود. هنگامی که در یک ماشین لباسشویی برای فرآیندهای سفید استفاده می شود، پوشش حاوی ترکیب کلر پودری اجازه می دهد تا محلول کلر به آرامی و به طور مساوی در سراسر آن برای از بین بردن خطر بیش از حد سفید شدن و یا پرشدن روزنه ها توزیع شود که ممکن است ناشی از مایع یا کلر جامد باشد به طور مستقیم به دستگاه اضافه میشود.

 ذرات از ترکیب کلر موجود در پوشش به طور مستقیم نمی توانند در تماس باشند و برای یک دوره از زمان در تماس با محصولات شسته شده باقی می مانند. بنابراین سوراخ نمی تواند با استفاده از مواد حاضر در ماشین لباسشویی تشکیل  شود. پوشش جایگزین با ترکیب کلر استخر و مواد شوینده ترکیبی از سفید کننده مواد شوینده برای ماشین لباسشویی بدون خطرات مرتبط با مخلوط این مولفه ها فراهم میکند

در درمان استخرهای شنای عمومی یا خصوصی، به نفع است که یک پوشش، حاوی یک ترکیب کلر ، درفاصله فواصل در اطراف استخر برای توزیع مناسب  کلر در بدن از آب استخر ارائه شود. که در آن گردش  از محیط آبی در استخر در سطح بالا حفظ شده است، با این حال، تعداد کمی و یا حتی یک پوشش تکی با اندازه بزرگتر درمان مناسب را فراهم خواهد کرد.

ترکیب کلر استخر محصور در پوشش ممکن است برای اهداف مختلف متفاوت باشد. که در آن هدف این است که ارائه یک راه حل ، که مواد به تنهایی یا مخلوط با رقیق کننده بی اثر مانند کلرید سدیم مناسب استفاده شود. به عنوان مثال، محصول رابسون، ایالات متحده است. ثبت اختراع ۲،۹۶۳،۴۴۰ مناسب است. که در آن هدف این است که ارائه یک راه حل روشنی از هیپوکلریت محلول در آب  بزرگتر از محیط آبی، کلر است با نمک محلول در آب واکنش با هیپوکلریت کلسیم مخلوط به شکل یک هیپوکلریت محلول در آب و نمک کلسیم نامحلول است. معمولا این نمک محلول در آب نمک فلز قلیایی سودمندانه پتاسیم یا سدیم نمک تجاری در دسترس است.  رضایت بخش ترین نتایج به دست آمده در نمک های محلول کربنات سدیم است.

. کربنات کلسیم  در نتیجه رسوب  یک فرم پالایش به آسانی است که به طور موثر با پوشش محلول هیپوکلریت سدیم به آسانی شسته میشود و باقی می ماند. دیگر نمکها که به نتایج رضایت بخش شامل سیلیکات سدیم، سیلیکات پتاسیم، فسفات تری سدیم، دی سدیم فسفات، بورات سدیم و سولفات سدیم میدهند. به خصوص نتایج سودمند با استفاده از حدود استوکیومتری از نمک محلول در آب برای واکنش با کلسیم در کلر  دست آمده است. فرمول Robson US. ثبت اختراع ۲،۸۲۹،۱۱۰ مناسب برای این منظور است. هنگامی که یون کلسیم ، کمتر از استوکیومتری مقدار مناسب است. نسبت بزرگتر از استوکیومتری از نمک محلول در آب زمانی مفید است که بیش از حد از دومی سودمند است، برای مثال در اضافه کردن قلیایی یا نرم شدن آب.

هنگامی که در استخرهای شنا برای مقاصد algaecidal و باکتریایی استفاده می شود، پوشش حاوی یک ترکیب کلر  اجازه می دهد تا محلول هیپوکلریت منجر به باطل شدن آهسته تر محصولات هیپوکلریت  مایع یا خشک به طور مستقیم به آب استخر شود. کم کردن سرعت از تقسیم یک محلول هیپوکلریت به آب استخر نه تنها تا حد زیادی algaecidal و اثرات ضد باکتریایی مورد نظر است بلکه یک صرفه جویی است که در غیر این صورت نمی شود، زیرا محصول به دست آمده کمتر مورد نیاز است برای رسیدن و حفظ قابل قبول بهداشت آب استخر.

که در آن هدف این است که برای ارائه یک هیپوکلریت محلول  که در آن کلسیم است ارائه میشود.، ترکیب کلسیم هیپوکلریت شامل هیپوکلریت کلسیم مخلوط با تتراسدیوم پیروفسفات، سدیم تترا فسفات یا فسفات هگزا متا در هر نسبت مورد نظراست. ترکیب به خصوص سودمند برای این منظور است که Robson US توصیف کرد. حق ثبت اختراع ۲،۹۵۹،۵۵۴٫

هیپوکلریت حاوی پوشش: در حال حاضر دارای مزایای بیشتر بیش از انواع دیگرترکیب سفید کننده و ضدعفونی کننده است که:

(۱)   اندازه گیری مورد نیاز است،

۲)) هیچ مایعات کثیفی به کار گرفته نمیشود،

(۳) بدون شیشه می تواند شکسته شود،

(۴) بدون تماس مستقیم دست با محصول

(۵) شانس بلع تصادفی سفید کننده خشک و یا مایع تا حد زیادی کاهش می یابد.

به عنوان مثال چندین پاکت از یک پارچه گذاشته شده Dacron (پلی اتیلن ترفتالات) با وزن ۱/۲ اونس در متر مربع و داشتن تخلخل ۳٫۰ ساخته شده است. ورق های ۵ × ۱۰ اینچ در نیمه خورده و مهر و موم در طول دو لبه های دوکو سیمان، نیترات و حلال ترکیب سلولز شد. به هر یک از این پاکت ۶ اونس مخلوط  ۶۶ درصد از دانه HTH، یک ترکیب هیپوکلریت بالا شامل ۷۰ درصد کلر در دسترس است با ۳۴ درصد کربنات سدیم بی آب قرار داده شده است

. مقدار کربنات سدیم مقدار قابل ملاحظه نظری برای تبدیل کلسیم در HTH به کربنات کلسیم است. شش تا از این پوششها در میامی، فلوریدا قرار داده شد، استخر شنا با ظرفیت حدود ۲۰۰۰۰ گالن و داشتن یک سطح اندازه گیری ۱۶ × ۳۲ فوت است.

. عمق آب از ۴/۲ به ۲/۶ پا متفاوت است. آب به میزان ۴۰ تا ۵۰ گالن در هر دقیقه توسط یک پمپ بهتر از متوسط تحریک منتشر میشود. یک پاکت در نقطه اواسط هر طرف از استخر و یکی در هر طرف از استخر در  طول استخر از انتها وجود دارد.نمونه ها در زمان های مختلف و در نقاط مختلف در استخر گرفته شد، اما، به دلیل تحریک عالی در مکان های مختلف در استخر تفاوت قابل توجه به نظر میرسد. محتوای کلر موجود در آب استخر حدود ۰٫۲ قسمت در میلیون در ۵:۳۰ بعد از ظهر بوده.. محتوای کلر موجود در استخر در ساعت ۶:۳۰ صبح به ۰٫۶ بخش افزایش یافته است. صبح روز بعد کمی بالاتر از ۱ قسمت در میلیون بود

در طول بعد از ظهر استخر برای شنا و در ۵ بعد از ظهر مورد استفاده قرار گرفت. محتوای کلر موجود به ۰٫۲ قسمت در میلیون کاهش یافت. توسط ۰۶:۱۵٫ در روز بعد محتوای کلر موجود در بالا ۰٫۳۵ قسمت در میلیون بود. در طول آزمون برخی از پوشش ها شناور بودند. آیا پوشش غرق یا شناور به نظر می رسد بستگی دارد که هوا به طور موقت به دام افتاده یا گاز دیگر، اما به نظر می رسد عملکرد و یا توزیع محلول هیپوکلریت به بدنه اصلی محیط آبی تحت تاثیر قرار گرفته است. در طول آزمایش، هیچ ابری یا لجن توسعه یافته در استخر و یا در مجاورت پوشش ظاهر نشد. پس از اینکه پوشش از استخر برداشته شد محتویات نمونه انتخاب شدند و تجزیه و تحلیل  پیدا شده حاوی حدود ۹۰ درصد از کلسیم  به عنوان کلر جامد معرفی شده است.

مثال ۱۱ در یک آزمون که توسط روش به عنوان مثال من در همان استخر در تاریخ های مختلف انجام شده با استفاده از پوشش حاوی مخلوطی از ۵۳ درصدHTHو ۱۴ درصد کربنات سدیم بی آب و ۳۳ درصد از تتراسدیوم پیروفسفات، پوشش ارائه شده یک مقدار کلر موجود در بدن از آب در استخر در حدود ۰٫۷ قسمت در میلیون از کلر در دسترس است. در طول یک دوره استفاده شنا، محتوای کلر موجود کاهش یافته است به حدود ۰٫۲ قسمت در میلیون اما  کمی بیش از ۱ قسمت در میلیون و در روز بعد در طول یک دوره شنا افزایش یافت دوباره به ۰٫۲ قسمت در میلیون از کلر موجود کاهش یافته است. تجزیه و تحلیل محتویات پوشش حدود ۸۱ درصد از کلسیم در ابتدا در قالب HTH عرضه نشان داده میشود.

شش پوشش تازه به جای آنهایی که تحلیل رفته بودند، و حذف شده بودنداستفاده شد. شبانه محتوای کلر موجود در هر یک میلیون به بیش از ۱ قسمت افزایش یافت. در طول یک دوره از شنا بعد از ظهر، مقدار کلر موجود در آب استخر در حدود ۰٫۲ قسمت در میلیون حفظ شد

مثال III این روش از مثال یک با استفاده از پوشش متخلخل ۳٫۳ حاوی مخلوطی از ۶۱ درصد از HTH و ۳۹ ‘درصد از تتراسدیوم پیروفسفات تکرار شد.  در ساعت ۱۱ صبح وارد استخر شده است. زمانی که مقدار کلر موجود در آب استخر حدود ۰٫۲ قسمت در میلیون بود، استخر شنا در طول بعد از ظهر استفاده شد.

به عنوان مثال IV درجه گرانول از کلر استخر آزمون بالا شامل ۷۰ درصد کلر در دسترس است با مقادیر مختلفی از تتراسدیوم پیروفسفات مخلوط شد و مهر و موم شده در پوشش  متخلخل ۰٫۲ . توصیف هر پاکت شامل حدود ۱۰ گرم از یکی از ترکیبات نشان داده شده  در جدول زیر است. وزن ترکیب در هر پاکت شامل همان وزن کلسیم متفاوت بود. هر پاکت پس از آن در ۲ لیتر آب متناوب در دمای اتاق به مدت ۲۴ ساعت متوقف شد. محتوای کلر موجود در محیط آبی در فواصل در پایان ۲۴ ساعت تعیین شد، و، درصد مواد جامد حفظ در هر پاکت تعیین شد. نتایج به دست آمده در جدول زیر نشان داده شده است:

۲۴ درصد این داده ها نشان می دهد کنترل  دوز کلر به بدن با افزایش نسبت تتراسدیوم پیروفسفات کاهش میابد . حفظ مواد جامد نیز بهبود یافته است.

مثال  V پوشش گذاشته شده  متخلخل ۰٫۱۹ آماده شد . توصیف هر پاکت حاوی یک ترکیب کلر مختلف تهیه شده توسط مخلوط دانه HTH با مقدار نظری نمک رقیق کننده واکنش نشان کلر در HTH . پاکت مهر و موم شده در ۲ لیتر آب متناوب زده در دمای اتاق به مدت ۲۴ ساعت به هم زده شد. در پایان این مطالب از هر پاکت برای تعیین درصد  کلسیم به دست آمده در مقایسه با معرفی در قالب کلر مورد بررسی قرار گرفت. که نتایج زیر بدست آمده اند:

مثال ششم  پوشش گذاشته شده از نمرات مختلف تخلخل آماده شد . توصیف هر پاکت حاوی ۱۰ گرم قرص HTH و در دمای اتاق در دو لیتر آب  هم زده به حالت تعلیق به ۳۰۰ قسمت در میلیون از بی کربنات سخت است . ساعت برای انحلال کامل از قرص بصری مشاهده شد. قرص در پاکت متخلخل ترین داشتن تخلخل ۰٫۰۵۶ کامل در ۸ ساعت بود، قرص در پاکت ۰٫۲ تخلخل به طور کامل در ۱۶ ساعت حل می شود،  تبلت در پاکت ۲٫۸ تخلخل مورد نیاز ۲۴ ساعت و قرص HTH در پاکت ۲۳ تخلخل به مدت ۴۸ ساعت به طول انجامید.

مثال VII  از یک پارچه گذاشته شده (پلی اتیلن ترفتالات) با وزن حدود ۱٪ در هر اونس وداشتن تخلخل ۳٫۰ ساخته شده است. ورق حدود ۸ اینچ در طول و ۴ اینچ در عرض در نیمه خورده بود به شکل یک پاکت نامه در حدود ۴ اینچ مربع است. پاکت حدود یک اونس مخلوطی از DRI سفید کننده است(محصول ایالات متحده است. ثبت اختراع ۲،۹۵۹،۵۵۴) حاوی حدود ۸ درصد کلر موجود قرار داده شد. پاکت پس از حرارت مهر و موم شد در امتداد دو لبه را باز کرد و در درز که در آن به پایان می رسد ، در نتیجه یک پاکت مهر و موم شده به طور کامل تشکیل میشود.

حدود ۱۰ پوند از محصولات سفید  به یک ماشین لباسشویی  اتوماتیک  قرار داده شد و شستشو به سطح آب بالا، مدت زمان ۱۲ دقیقه و درجه حرارت گرم شده بود. پس ازآن سطح آب درست رسیده بود و آب ، مواد شوینده مصنوعی (جزر و مد) معرفی شد و در همان زمان پاکت حاوی آگهی DRI سفید کننده نیز معرفی شد. شستشو پس از آن با توجه به چرخه طبیعی انجام شد. مشاهدات زیر مورد توجه قرار گرفتند:

(۱)   معرفی پاکت حاوی آگهی DRI سفید کننده بدون عوارض جانبی قابل مشاهده بر روی پارچه بود.

(۲)   تمایل پوشش بر روی سطح  در تمام زمانها باقی میماند. این درست بود حتی پس از پوشش عمد تا  پایین  ماشین لباسشویی که ممکن است جایگزین شود

(۳)   همه مخلوط سفید کننده به نظر می رسد  در سه تا چهار دقیقه حل  شود.

(۴)   در پایان برنامه شستشو ۱۲ دقیقه، هیچ پس مانده در پاکت سفید کننده وجود ندارد و هر گونه آسیب فیزیکی از هر نوع بر روی پاکت نیست.

(۵)   سنجش کلر موجود با استفاده از روش رنگ سنجی محتوای کمی در دسترس کلر در پایان چرخه شستشو است اما هیچ کدام در پایان چرخه شستشو برای اولین بار نشان داده نشده است.

به عنوان مثال هشتم تقریبا  محصولات سفیدکننده  به یک ماشین لباسشویی اتوماتیک و شستشو را به سطح آب بالا، مدت زمان ۱۲ دقیقه و درجه حرارت گرم قرار داده شد.

پس از آنکه سطح آب درست رسیده شده بود  آب خاموش شد، یک پوشش، به دو قسمت حرارت مهر و موم تقسیم شده و شامل یک اونس  DRI سفید کننده در یک قسمت و حدود ۲ اونس از مواد شوینده مصنوعی در بخش دوم اضافه شد به دستگاه . در طول شستشو و شستشو، مشاهدات زیر مورد توجه قرار گرفتند:

(۱)   هیچ اثر منفی قابل مشاهده بر روی لباس نبود.

(۲)   بسته دو تمایل به مهاجرت به بالا دارد

(۳)   هیچ باقی مانده در پایان ۴ دقیقه در هر دو پاکت وجود ندارد.

(۴)   در پایان برنامه شستشو ۱۲ دقیقه، نه پاکت نشان داد هیچ گونه آسیب فیزیکی و نه هیج سوراخی وجود داشت.

(۵)   سنجش کلر موجود با استفاده از روش رنگ سنجی محتوای کمی در دسترس کلر در پایان چرخه شستشو انجام شد اما هیچ کدام در پایان چرخه شستشو برای اولین بار نشان داده نشد.

مثال IX غیر بافته شده، پارچه گذاشته از الیاف اکریلیک پیوند با چسب اکریلیک، داشتن یک وزن ۳:۶۶ اونس  وضخامت بین سطوح گرم فشرده شد تا ضخامت ۲۰ میل کاهش یافت. تخلخل بین ۰٫۱ و ۱۰بود. پارچه فشرده را داخل پوشش در ابعاد ۵ * ۷ اینچ بعد از آب بندی همه به جز یکی از حاشیه با قرار دادن یک نوار  ۱۰ پلی اتیلن بین لایه و فشار دادن بین سطوح گرم انجام شد

. انتقال نور از آب بعد از یک ساعت ۹۸٫۲ درصد و پس از دو ساعت ۹۶٫۲ درصد است که به خوبی در حد قابل قبول بود. پاکت هیچ نشانه ای از شکست و یا از دست دادن قدرت را نشان نداد.

مثال X An تمام نایلون گذاشته پارچه با ضخامت ۸ میل، وزن ۲٫۵۸ اونس و داشتن تخلخل بین ۰٫۱ تا ۱۰ به یک پاکت مهر و موم شده تشکیل شده بود به عنوان مثال در شرح و پر از همان ترکیب هیپوکلریت-پیرو فسفات است. آن را در آب به حالت تعلیق درامد و نمونه در مثال X است. داده های زیر به دست آمد:

نور در دسترس کلر موجود، زمان کلر، ساعت قطعات در هر ماموریت، محلول میلیون درصد در هر ساعت،

 مثال XI گرم پاکت پشم شیشه با گرم قرص مخلوطی از ۲۵۰ گرم کلر  پودری، ۲۵۰ گرم از ۱۰۰ مش خاکستر سودا و ۴ گرم سدیم مونوکسید پر شده بود. پاکت مهر و موم شده و معلق در ۱۹ گالن آب ، هم زده متناوب است. پس از شش ساعت، ۳۶ درصد از مقدار کلر موجود در آب حل شد.